Narva õppekoha 2018/2019 õppeaasta grupijuhendajad:
Руководители групп Нарвского учебного места 2018/2019 год:

 

Kursus,grupp/
Курс,  группа

Eriala/
Специальность

Grupijuhendaja nimi/
Имя руководителя

Kontakt/
Контакт

NKAOp17

Metallilõikepinkidel töötaja

Aleksandrs Lunovs

 

NPMTp18

Metallilõikepinkidel töötaja

Mihhail Tint

 

NPKVp18

Keevitaja (osakutse Poolautomaatkeevitaja)

Nadežda Grebenštšikova

 

NPKV16

Keevitaja

Tatjana Toropova

 

NPKV17

Keevitaja

Maria Šustova

 

NPKV18

Keevitaja

Vassili Korsak

 

NPKRp18

Krohvija

Tatjana Kink

 

NPEV16

Ehitusviimistlus

Irina Koževnikova

 

NPEV17

Ehitusviimistlus

Nikolay Zabegaev

 

NKMHp17

Mehhatroonik

Mihhail Tint

 

NKMHp18

Mehhatroonik

Mihhail Tint

 

NPMH16

Mehhatroonik

Viktoria Sokolovskaja

 

NPMH17

Mehhatroonik

Viktoria Sokolovskaja

 

NPMH18

Mehhatroonik

Stanislav Gugnin

 

NPELp17

Sisetööde elektrik

Mihhail Tint

 

NPELP18

Sisetööde elektrik

Mihhail Tint

 

NPMM16

Multimeediumi nooremspetsialist

Viktoria Sokolovskaja

 

NPMM17

Multimeediumi nooremspetsialist

Viktoria Sokolovskaja

 

NPMM18

Multimeediumi nooremspetsialist

Olga Laar

 

NKMM17

Multimeediumi nooremspetsialist

Irina Erstling

 

NKMM18

Multimeediumi nooremspetsialist

Irina Erstling

 

NKITp17

IT-süsteemide nooremspetsialist

Irina Erstling

 

NKITp18

IT-süsteemide nooremspetsialist

Irina Erstling

 

NHTIp18

IT tugiisik

Irina Erstling

 

NPAT16

Sõiduautotehnik

Jelena Bulejeva

 

NPAT17

Sõiduautotehnik

Jelena Bulejeva

 

NPAT18

Sõiduautotehnik

Jelena Bulejeva

 

NHSH18

Sõidukite pindade hooldaja ja rehvitehnik

Igor Peterson

 

NHSHR18

Sõidukite pindade hooldaja ja rehvitehnik

Igor Morozov

 

NPKO18

Kokk

Alfia Farfutdinova

 

NPKO17

Kokk

Olga Vereštšagina

 

NPKO16

Kokk

Lyudmila Gavrilova

 

NHAK18

Abikokk

Jelena Orlova

 

NPPK18

Pagari- ja kondiitritoodete tehnoloogia

Natalja Sidorova

 

NPPK17

Pagari- ja kondiitritoodete tehnoloogia

Žanna Gusseva

 

NPPK16

Pagari- ja kondiitritoodete tehnoloogia

Natalja Kaalik

 

NKKN18

Kondiiter

Irina Burkina

 

NKKN17

Kondiiter

Irina Burkina

 

NHPT18

Puhastusteenindaja

Olga Vereštšagina

 

NKTK18

Turismikorraldaja

Žanna Tsvetkova

 

NKTK17

Turismikorraldaja

Viktoria Timohhina

 

NHHT18

Hotelliteenindja (osaoskus hommikusöögiteenindaja)

Julia Horohhordina

 

NKVE18

Väikeettevõtja

Jelena Zabegajeva

 

NKAK17

Ärikorraldus

Jelena Zabegajeva

 

NKRP18

Raamatupidaja

Irina Erstling

 

NKRP17

Raamatupidaja

Irina Erstling

 

NPVK18

Veokorraldaja

Julia Pill

 

NPVK17

Veokorraldaja

Irina Ossipenko

 

NPMK18

Müüja-klijenditeenindaja

Irina Ossipenko

 

NPRA18

Kergete rõivaste rätsep

Tatjana Dolgovskaja

 

NPRÕ18

Rõivaõmblemine (osaoskus kergete rõivaste õmblemine)

Irina Erstling

 

NPKT18

Tekstiilkäsitöö

Irina Erstling

 

NPRÕt18

Rõivaõmblemine (osaoskus kergete rõivaste õmblemine)

Tatjana Dolgovskaja