Uudised

Inseneriteadustele pühendatud külastuspäev Tallinnas

28.04.14

24. aprillil toimus inseneriteadustele pühendatud külastuspäev, milles osalesid Narva Kutseõppekeskuse esmakursuslased 1PMM, 1PEH, 1PMH, 1PKE gruppidest.

Külastuspäeval oli õpilastel  võimalus tutvuda Tallinna Tehnikaülikooli ehitusteaduskonnas õpetatavate erialadega. TTÜ ehitusteaduskond võib olla NVTC õpilase  tuleviku valik, kui ta soovib  edasi õppida arhitektuuri, keskkonnatehnika, logistika, teedeehituse ja geodeesia või tööstuse- ja tsiviilehituse erialal.

Pealelõunal TTÜ kohvikus oli külastuspäeval osalejatel harukordne võimalus pääseda Tallinna Lennujaama kinnisele territooriumile. Vaatasime, mis toimub viimase pisiasjani läbi mõeldud ja väga turvatud lennundusmaailmas – kuidas hooldatakse lennukeid, kuidas hoitakse töökorras muid tehnosüsteeme ja millega tegeleb Lennujaama päästemeeskond.  Tutvustus lennujaamaga oli põnev  ja me tundsime end tõeliste reisijatena, läbides turvakontrolli, kus meid ja meie isiklikke asju kontrolliti keelatud esemete osas. Võttis meid vastu lennukipiloot, 22.a staažiga Tõnu Mardo, kes tutvustas Tallinna Lennujaama igapäevast töökorraldust.

Me täname BDA Consultingu esindajat Eve Randa selle huvitava õppereisi korraldamise eest.

Karjäärinõustaja Natalja Dehant

Inseneriteadustele pühendatud külastuspäev Tallinnas 1

Inseneriteadustele pühendatud külastuspäev Tallinnas 2

Inseneriteadustele pühendatud külastuspäev Tallinnas 3

Inseneriteadustele pühendatud külastuspäev Tallinnas 4

Inseneriteadustele pühendatud külastuspäev Tallinnas 6

Inseneriteadustele pühendatud külastuspäev Tallinnas 7

Inseneriteadustele pühendatud külastuspäev Tallinnas 8

Inseneriteadustele pühendatud külastuspäev Tallinnas 9