Uudised

Stažeerimine Vilniuses

26.03.18

12.-16.märtil õnnestus mul osaleda „Erasmus+“ projektis „Euroopas õppides meistriks 3“ ning vahetada kogemust Leedus, „Vilniaus technologiju ir verslo profesinio mokymo centras” õppekeskuses Leedu kolleegidega.


Minu stažeerimine oli põnev ja tegevuskava tihe ning kasulik. Külastasin oma leedu kolleegide  Justina ja Jaroslavi programeerimise õppetunde, mille  käigus avastasin enda jaoks väga palju huvitavaid aspekte, mis on seotud erialaga.

Vaatlesin, kuidas toimusid sealsete õpilaste projektide kaitsmised, panin tähele nende professionaalsust ja komisjoni head töö korraldust.

Vabal ajal sain jalutada vanalinnas ja käia ekskursioonil. Ilusad tänavad, kirikud, arhetiktuur, ilm ja eriline õhkkond-kõik see jääb meelde! Suurepärased väikesed restoranid rahvuslike toitude ja hubase atmosfääriga suudavad ühendada  Euroopa koloriiti  rahvuslike traditsioonidega.

Kui mul tekib uus  võimalus külastada  Vilniust, lähen sinna hea meelega mitte ainult tööalaselt kuid ka turistina, et avastada uusi kohti ja kogeda uusi emotsioone.

IT kutseõpetaja Maria Andrejeva