Uudised

Majanduse ja finantsjuhtimise teemaline külastuspäev

31.03.14

27.03.2014 toimus õppereis Tallinna, millest võtsid osa mõned õpilased ja mina. Me osalesime projektis Karjäärikompass (http://karjäärikompass.ee) nagu Euroopa kolmandate riikide kodanikud. Külastuspäeva eesmärgiks oli jagada informatsiooni õppimisvõimaluste kohta majanduse ja finantsjuhtimise valdkonnas.

Tallina Tehnikaülikooli majandusteaduskonnas vaatasime teoreetilist poolt, et mida majandusteaduskonnas õpetatakse.

Edasi virtuaalselt külastasime MTÜ-d ja rääkisime vabatahtliku päästjaga. Ta jutustas meile, et Päästeliit on Eesti vabatahtlike maa- ja merepääste vabaühenduste esindusorganisatsioon ning oma liikmete avalike huvide ühiseks teostamiseks ja kaitseks asutatud mittetulundusühing.

Külaskäik Victor Stationerysse meeldis mulle kõige rohkem, kuna see oli esimene kord mu elus, kui vaatasin oma silmadega, kuidas korraldatud tööstus tehases. Victor Stationery on üks Euroopa suuremaid koolis, kontoris ja kodus kasutamiseks mõeldud paberikaupade tootjaid. Igal aastal tarnib ta paljudesse Euroopa Liidu riikidesse üle 1000 nimetuse kaupu. Kuna töökeeled asutuses on inglise ja eesti keel, sain aru veel kord, et keeletundmine on üks tähtsamadest tingimusest eduka tööelu alustamiseks.

Kõik kava oli väga põnev ja meile eriti kasulik. Külastuspäeval osalemine andis hea motivatsiooni õpilastele ning iga osalejale võimaluse näha ettevõtlusvaldkondi läbi erinevate prismade.

Olen väga tänulik inimestele huvitava karjääri õppereisi korraldamise eest. Kõik õppereisil osalejad jäid rahule, said teada palju uut infot ja vahetasid oma mõtteid.

Siin saab vaadata pilte:

http://karjäärikompass.ee/ru/majanduse-ja-finantsjuhtimise-teemaline-kulastuspaev-27-03-2014/

Маria Sitjaeva, 1PMM