Arhiiv 2008/09

I kursuse õpilaste tervitusüritused

29.10.08

16. ja 17.oktoobril toimusid Narva Kutseõppekeskuses pidulikud üritused: õpilasomavalitsuse esindajad korraldasid esimeste kursuste õpilaste vastuvõtu koolipere liikmeteks.

Pidu toimus kahel päeval, kuna esimesel kursusel õpib palju õpilasi ja ühel päeval kõik ühte saali ei mahtunud.

Üritused algasid traditsiooniliste katsetega. Saali jõudmiseks tuli minna nööridega kinniköidetud trepist üles. See oli põnev ülesanne, millega kõik osalejad hästi hakkama said. Esmakursuslastel tuli roomata läbi musta tunneli ning jalga panna kilekotid, et nad õpilastena hoiaksid puhtust ja oleksid korralikud.

Üritus jätkus saalis meeleoluka kontsertprogrammi ja ajalooliste tagasivaadetega 1878.a. Kuulajad said teada, kuidas võeti õpilasi tollel ajal kooli. Kontsertprogramm oli mitmekesine, kuna esinemise temaatika valisid õpilased ise. PKO-12 õpilased esitasid kaasahaarava mõõgavõitluse, PKO-11 noormehed esitasid omaloomingulise räpplaulu, PMM-31 tüdrukud tantsisid estraaditantse, aga Anna Katsalova PKM-21 esitas idamaise tantsu.

Peo lõpetamiseks andsid esmakursuslased tõotuse olla truud oma õppeasutusele ja said mälestuseks tunnistuse toimunud üritusest.

Rebaste pidu

Rebaste pidu

Rebaste pidu

Rebaste pidu

Rebaste pidu

Rebaste pidu

Rebaste pidu