Arhiiv 2008/09

Õppeekskursioon Rakverre

20.01.09

17.detsembril 2008.a. käisime õppeekskursioonil Rakveres.

Oma teel Lääne-Virumaale, Rakverre peatusime kauni Valaste joa ääres. Õppeeksursiooni eesmärk oli tutvuda Rakveres hiljuti avatud uusimate teenindusvaldkonna firmadega.

AQVA Hotel & SPA avas külalislahkelt meile oma uksed. Ekskursiooni ajal külastasime eksklusiivset SPA hotelli ja veekeskust, kus kliendil on võimalik saada nii professionaalset hooldust kui ka täielikult lõõgastuda. Pitsa- ja pannkoogikohvik Arabella on tõeline piraatide laev - seikluslik atmosfäär, maitsvad road, millest ei ütleks ära ükski piraat, kohviku suurepärane serviis meeldis meile väga.

Põhjakeskuse juht Tarmo Tiits rääkis lahkelt Lääne-Virumaa suurimast kaubanduskeskusest. Keskuses töötab 75 kauplust. Me külastasime mitmeid kauplusi ja esitasime palju klienditeenindusega seotud erinevaid küsimusi, vestlesime müüjatega klienditeenindusest. Vaatasime kiirrestorani, kus meile näidati ka kööki ja ladusid.

Ühe reegli teadvustasime me endale kindlalt: tuleb õppida keeli, et olla konkurentsivõimeline tööturul. Tagasiteel koju ootas meid jõuluviktoriin.

Grupijuhendajad Marina Arhipova ja Natalja Varkki ning РКО-12, PMU-21, KMU- 21 õpilased.

Õppeekskursioon Rakverre

Õppeekskursioon Rakverre

Õppeekskursioon Rakverre

Õppeekskursioon Rakverre