Arhiiv 2010/11

Narva Kutseõppekeskus sai 10. aastaseks

07.10.10

1.oktoobril toimus Narva Kutseõppekeskusel pidulik 10. juubeliaastapäeva üritus.

Üritus algas kell 17:00 mängufilmi „Legend Narva Neiust“ demonstratsiooniga. Kella 19:00-ks kogunesid konverentsisaali kutsutud külalised ja koolitöötajad. Piduliku osa avasid tervitussõnadega Haridus- ja Teadusminister Tõnis Lukas, Narva linnapea Tarmo Tammiste ja Narva Kutseõppekeskuse direktor Margus Ojaots. Peale tervitussõnu toimus autasustamine, millega märgiti ära nii pikaajalised ja edukad partnerid kui ka koolielus edukad töötajad, pedagoogid ja õpilased. Autasustatavate rivi avas Narva Kutseõppekeskuse aastaõpetajaks valitud Jevgenija Mišina. Esmakordselt valiti Narva Kutseõppekeskuse aasta parim ajakirjanik, selleks osutus Viru Prospekt peatoimetaja Tatjana Zavjalova. 27-29.09.2010 toimus Narva Kutseõppekeskuse veebilehel NVTC teemaline viktoriin, parimaks osutus Tatjana Pisartšuk, kes sai auhinnaks kooli poolt preemiareisi õppeaasta jooksul. 2. Ja 3. Koht viktoriinil kuulusid vastavalt Julia Klementjevale ja Natalja Žitinskajale, kes samuti märgiti ära aukirjade ja meenetega kooli poolt. Õpilastest said tunnustust veel vabariiklikul konkursil „Kutseharidus on lahe“ edukalt esinenud Kristiina Kornijenko, Katarina Zadorožnaja, Aleksandr Gorin, Maria Krõlova ja Sergei Zapeka. Aukirjadega märgiti ära ka neid juhendanud pedagoogid Alexey Sidorov, Natalia Prishvitsyna ja Jevgenija Mišina.
 
Partneritest leidsid tunnustuse:
-          Eesti Energia Õlitööstus AS
-          GiftStudio OÜ
-          Albion Motors OÜ
-          Kamilso OÜ
-          Narva Bark OÜ
-          Alstom Estonia AS
-          Meresuu SPA & Hotel
-          Narva Laste Loomemaja
-          Hotell Inger
 
Lisaks kooli poolt tunnustusele saabus tänukiri Eesti HIV-positiivsete võrgustiku poolt ürituse edukal kajastamisel kaasaaitamise eest multimeedia eriala õpilastele - Žanna Bober, Maria Rikkiev, Irena Junkina, Sergei Russak, Aleksandr Magerov.
 
Peale autasustamist said tervitusteks ja tänusõnadeks võimaluse kõik külalised, keda peale koostööpartnerite ja kolleegide teistest ametikoolidest olid tulnud 8 riigist. Nii vaatamata erinevatele keeltele ja kultuuridele said kõik õnnitlused ja kingitused edukalt edasi antud.
 
Ametlik osa vahetus mitteametlikuga ja edasi toimus suhtlus piduliku õhtu käigus aatriumis, tantsurühmade S-Drive ja Genesis saatel. Õhtut juhtis Peep Puis.