Arhiiv 2010/11

Täisaksvanud Õppija Nädal 2010

12.10.10

Täna algab Narva Kutseõppekeskuses Täiskasvanud Õppija Nädal.

Narva Kutseõppekeskuses toimuvad üleriigilise XIII Täiskasvanud Õppija Nädala raames käsitööalased koolitused, mille käigus õpitakse ehete valmistamist Cernit voolimismassist ning sallide tegemist siidimaali tehnikas. Koolituste eesmärgiks on tutvustada nii vanematele kui ka noorematele käsitööhuvilistele tänapäevaseid viise omanäoliste käsitööehete valmistamiseks.

„Seekordne koolitus on oluline just seepärast, et pöörab tähelepanu ka vanematele õppijatele. Kutsume kõiki vanemaealisi nädala raames kaasa lööma. Ei ole vaja karta või häbeneda. Õppida on huvitav, aga koos õppida on lõbusam,“ ütles Narva Kutseõppekeskuse täiendõppe spetsialist Jelena Kruglova.

Koduteeninduse ja õmblemise valdkonna õpetaja Olga Smirnova tutvustab huvilistele Cernit voolimismassi kasutamisvõimalusi ja juhendab, kuidas sellest meisterdada kaelakeed. Lisaks tutvustab ta siidimaali tehnikat ja aitab igal osalejal valmistada siidisalli. 

Tänavu toimub juba XIII Täiskasvanud Õppija Nädal, mis on kujunenud üle-eestiliseks täiskasvanuharidust populariseerivaks ürituseks, seekordne deviis on: „Õppimine seob põlvkondi“. Sel aastal on kõige olulisem pere ja traditsioonide rikkus. Tähelepanu pööratakse ka üksteise toetamisele ja oma aja jagamisele teistega.

XIII Täiskasvanud Õppija Nädala avaüritus toimus 8. oktoobril Mooste folgikojas Põlvamaal, mis oli sissejuhatuseks kõikidele koolitustele üle Eesti. Lisainfot sel nädalal toimuvate koolituste kohta saab vaadata Täiskasvanute Koolitajate Assotsiatsiooni kodulehelt: http://www.andras.ee

Narva Kutseõppekeskuse täiendõppeosakond tunnustab oma kooli parimat koolitajat, õppijat ning koolitussõbralikumat organisatsiooni 14. oktoobril toimuva tänuüritusega.

Soovime kõigile õppijatele sisukat Täiskasvanud Õppija Nädalat!

Inga Kalvist
Täiendõppe peaspetsialist
tel. +372 356 9354
GSM +372 5341 8428
inga.kalvist@nvtc.ee