Arhiiv 2010/11

Noorkokk 2010 ning Noor teenindaja 2010

04.11.10

Möödunud nädalal 28. ja 29. oktoobril toimusid Tallinnas FoodFesti raames konkursid, kus selgusid Noorkokk 2010 ning Noor teenindaja 2010 tiitlite võitjad.

Noorkokk 2010 tiitli sai Krestina Õun Haapsalu Kutsehariduskeskusest, järgnesid Allan Jürgens Tallinna Teeninduskoolist ning kolmanda koha vääriliseks tunnistati Maario Loorits Kuressaare Ametikoolist.
Meie kooli esindas Ruslan Bulgakov III kursuselt.

Rudolf Visnapuu, korraldustoimkonna juht ja restorani Korsaar peakokk, rõhutas juba peale eelvooru, et kõik finalistid on väga tugevad ja võistlus saab olema pingeline.

Noorkokk 2010 finaalist võtsid osa kaheksa noort kokka, esindatud koolid olid: Pärnumaa Kutsehariduskeskus, 
Kehtna Majandus- ja Tehnoloogiakool (2 finalisti), Tallinna Teeninduskool, Narva Kutseõppekeskus, Kuressaare Ametikool, Tartu Kutsehariduskeskus, Haapsalu Kutsehariduskeskus.

Konkurss Noor teenindaja 2010 oli sel aastal kahe päevane. Pingelise võistluse esimesel päeval võisteldi üksikaladel ja teisel päeval kaeti laud ning teenindati nelja klienti. Konkursil Noor teenindaja 2010 võitis esikoha Kairi Normak, Haapsalu KHK.Teise koha vääriline oli Merlyn Kallaste, Haapsalu KHK ning kolmanda koha pälvis Helen Rannamäe, EHTE koolist. Konkursil osalesid veel Rakvere Ametikool, Tartu Kutsehariduskeskus, Pärnumaa Kutsehariduskeskus, Kehtna Majandus- ja Tehnoloogiakool ning Tallinna Teeninduskool. Meie kooli esindas Ksenia Klever baarmenide õpperühmast.
Nii Ruslan kui Ksenia olid väga tublid ja esindasid meie kooli vääriliselt!

FoodFest

FoodFest