Arhiiv 2010/11

Lähetus Türki Leonardo da Vinci projekti raames

29.11.10

Ajavahemikul 28.11. - 04.12.2010.a viibivad meie töötajad Türgis Leonardo da Vinci projekti raames.

Projekti „Kaasaegse rahvusvahelise kutseõppe võimaldamine kiirelt globaliseeruvas maailmas“ põhieesmärgiks on tutvuda välispartnerite kogemustega ning välja töötada kontseptsioon teistest riikidest õppurite õpetamiseks. Projekti raames korraldatakse neli lähetust.

Lähetuse Türki osalejad: teeninduse- ja tehnika osakonnajuht Tatjana Burikova, automaatika ja energeetika valdkonnajuht Stanislav Gugnin, IT-talituse juht Aleksei Tihhomirov ja tehnikaerialade valdkonnajuht  Galina Kadnikova.

Vastuvõttev partner - Sisli Teachnical and Vocational High School. Õppeasutus pakub oma õpilastele teise astme professionaalset kutseharidust ja täiendõpet oma eriala professionaalsete oskuste arendamisel, et saada tunnustatud spetsialistideks, kes on võimelised töötama rahvusvahelises keskkonnas. See partner on üks suuremaid ja arenenumaid koole Türgis. Koolis on võimalik õppida IT-tehnoloogiaid, elektroonikat ja automaatikat ning autotehnikat. Õpilaste arv on 6274. Kooli laborid ja töökojad on sisustatud maailmakuulsate firmade – Honda, Toyota, VW, Fiat, Schneider, Otis, Turkish Telecommunication jne. toetusel. Kooli õppurid läbivad praktikat erinevates ettevõtetes, mis toetavad kooli arengut ja tagavad kvaliteetset praktikat õpilastele.

Siin saab lugeda meie kolleegide päeviku nende lähetuse Istanbuli kohta.