Arhiiv 2010/11

Haridusmess Teeviit 2010 Tallinnas

08.12.10

2 – 4 detsembrini toimus Tallinnas noorte infomess TEEVIIT 2010.

Messi eesmärgiks oli pakkuda noortele ja noortega töötavatele inimestele võimalikult palju informatsiooni õppimis-, vabaajaveetmis-, tööotsingute-,  ja praktikavõimaluste, kursuste, metoodiliste materjalide kohta . Kolme päeva jooksul kõik messikülalised said hankida vajalikku informatsiooni õppeasutuste, noorsooga seotud organisatsioonide ja võimaluste kohta nii Eestis kui ka välismaal. Eksponentide rohkus ja mitmekülgsus rahuldas kõiki haridustasemeid uudistavaid noori, nii keskeriharidust kui kõrgharidust otsivaid. Välispraktikat pakkusid mitmed riigid alates naaberriikidega Euroopast ja lõpetades Aafrika riikidega.

Messi atmosfäär oli väga sõbralik, soe ja pidulik. Messil toimusid erinevad meistriklassid, võistlused ja meelelahutuslikud üritused. Kõik eksponendid tõmbasid enesele tähelepanu nii tegevusega boksis kui ka boksikujunduse ja temaatiliste kingitustega.
Meie kool omas suurt menu külaliste seas. Noored tundsid huvi nii õppimisvõimaluste, olmetingimuste kui ka üldatmosfääri kohta. Meeldivaks üllatuseks oli noortele see, et Narva Kutseõppekeskus pakub mujalt tulnud noortele nii ühiselamu kui ka sõidukompensatsiooni võimalust. Suurt menu omas meie erialadele eelregistreerimine. Messi jooksul registreerusid meie erinevatele erialadele kokku 73 noort potentsiaalset õppurit. Kõige populaarsemateks erialadeks eelregistreerunute hulgas said kokk ja multimeedia. Paljud noored tundsid huvi meie koolis õpetatavate eesti keelsete erialade kohta. Meie boksi külastanute geograafia oli päris lai kuid domineerisid Tallinna, Sillamäe, Kohtla-Järve, Jõhvi, Kiviõli ja Narva noored.
Samuti esinesid 3.12.2010 messilaval Narva Kutseõppekeskuse teatrikollektiiv Anna Tereštšenko juhendamisel. 31 õpilast demonstreerisid kokku 84 kostüümi, mis olid valmistatud meie kooli õpilaste poolt filmitud mängufilmiks „Legend Narva Neiust“ .
Infomessil Teeviit me leidsime veelkord kinnituse meie õppeasutuse vajalikkusest ja populaarsusest.
 
Me oleme uhked selle üle, et me õpime Narva Kutseõppekeskuses!
 
KTK rühmade õpilased
Darja Ossaulenko
Tatjana Soboleva
Marina Rozenkova
Jekaterina Seppenen
Nikolai Belejevski

Teeviit 2010

Teeviit 2010