Arhiiv 2010/11

Intellektika 2011

16.02.11

11-12 veebruaril toimus Tartus järjekordne haridusmess „Intellektika 2011“.

Mess oli mõeldud noortele ja nendele, kes ei karda alustada õpingute alustamisega ükskõik millises vanuses. Õppeasutuste ja hariduse- ja noorsooga seotud organisatsioonide kõrval võis haridusmessi „Intellektika 2011“ ajal külastada erinevaid seminare, mis olid pühendatud sellistele teemadele nagu – Mida õppida? Kus õppida? Kuidas leida tööd?

Mess, mis oli mõeldud mitte ainult kooli lõpetajatele toimus Tartu Näituste paviljoni kahes suures saalis, millest üks oli enamjaolt pühendatud kõrgharidusele (nii riiklikud kui ka era) ja välisorganisatsioonidele ning teises olid esitatud Tartu gümnaasiumid ja üle Eesti kutseõppeasutused.
 
Tähelepanuväärne oli see, et enamuses esindasid koole õpilased ise, kes meeleldi jagasid huvilistele oma koolide sisseastumistingimusi ning vastasid huviliste kõige erinevamatele küsimustele. Rakendusliku kallakuga koolid esitlesid oma töid: hiiglaslik tort, täpselt nagu pildilt, erinevad puidust esemed, käsitöö – kõik see oli tehtud toimunud messi ajal otse saalis.
 
Narva Kutseõppekeskus oli esindatud messil 1 KTK (turismikorraldus) grupi õpilaste Tatjana Soboleva, Darja Ossaulenko ja Marina Rõženkova poolt ning Baltic Training Program projektijuhi Toomas Siimso, arendusosakonna peaspetsialist Ander Sile poolt.
 
Intellektika 2011