Arhiiv 2010/11

Suunaja 2011

21.02.11

18.veebruaril toimus Pärnus traditsiooniline noorte infomess Suunaja 2011.

18.veebruaril toimus Pärnus traditsiooniline noorte infomess Suunaja 2011. Messi eesmärk oli üks – anda noortele võimalus enesel valida oma tulevik, olgu selleks siis õpingud või töö. Messi toimumise kohaks oli Pärnu Kontserdimaja

Messi külalistel oli võimalus tutvuda ülikoolide, kolledžite, kutseõppe asutustega ning erinevate ühenduste ja organisatsioonidega. Samuti oli noortel messil võimalus uurida tööturgu ja karjääriplaneerimist, õpinguid ja vabatahtliku töö võimalusi välismaal.
Ürituse atmosfäär oli väga sõbralik, soe ja pidulik. Toimusid erinevad meistriklassid, konkursid ja meelelahutusüritused. Kõik eksponendid tõmbasid külastajate tähelepanu bokside vormistuse, huvitavate kostüümide ja erinevate meenetega õppeasutustelt. Meie boks pakkus külastajatele õhupalle, mis tekitas elevust ja tihti ka järjekorra meie boksi juurde. Õhupallidega koos said külastajad meie õppeasutust tutvustavat informatsiooni. Huvitavaks seigaks sai asjaolu, et on noori Pärnumaal, kes teadsid ja olid varem internetis juba valiku meie kooli heaks teinud ja tulid lähemalt tutvuma õppimisvõimalustega Narva Kutseõppekeskuses.
Narva Kutseõppekeskust esindasid messil „Suunaja 2011“ Baltic Training Program projektijuht Toomas Siimso, arendusosakonna peaspetsialist Ander Sile ja 1KTK (turismikorralduse eriala) õpilased Tatjana Soboleva, Darja Ossaulenko ja Marina Rõženkova.