Arhiiv 2010/11

Orientiir 2011

21.03.11

18-19.03 toimus Narvas haridusmess „Orientiir“.

18.03-19.03.2011 toimus Narvas Rakvere tn. 20d asuvas Spordihallis Narva Noortekeskuse eestvedamisel haridusmess Orientiir 2011. Narva Noortekeskuse peaspetsialisti ja haridusmessi Orientiir peakorraldaja Jevgeni Semtšišini sõnul eristas selle aasta messi eelnevatest see asjaolu, et paljud eksponendid on hakanud loominguliselt lähenema enda esitlusele. Külastajatele pakuti rohkem interaktiivseid tegevusi, boksi pinnad kasvasid eelnevate aastatega võrreldes. Väga positiivseks osutusid noorte kollektiivide tantsu esitlused, mis sõna otseses mõttes naelutasid külastajaid vaatama lavaesisel toimuvat. Kui rääkida numbritest, siis messil olid kokku esitletud 55 eksponenti 43-s boksis. Kahe päeva jooksul külastas Orientiiri kokku ligi 2300 külalist, valdav enamus nendest olid Narva üldhariduskoolide õpilased ning nende vanemad.

Narva Kutseõppekeskus oli samuti väljas oma erialadega ning võttis enda alla terve näitusehalli külje. Külastajad said oma silmaga näha nii automaatikapingi töö põhimõtet, viimistlustöö aluseid kui ka multimeedia võimalusi ja palju-palju muud. Traditsiooniliselt said soovijad eelnevalt registreeruda valitud erialadele. Jagati informatsiooni nii õppimise- kui ka enesetäiendamise võimalustest meie koolis. Laval esines Narva Kutseõppekeskuse teatrikollektiiv „Underworld“ Anna Tereštšenko juhendamisel tantsulise etteastega.
Möödunud haridusmessiga lõppes ka järjekordne nädal, mil Narva Kutseõppekeskuse erialade esindajad esitlesid ennast  meie linna noorimale õppijaskonnale ehk siis lasteaia kasvandikele. Kokku külastati nädala jooksul 12 koolieelset lasteasutust.
Traditsiooniliselt külastati nädala jooksul Narva linna üldhariduskoole, kus õpilased ja töötajad tutvustasid 9. ja 12. klasside õpilastele Narva Kutseõppekeskust, õppimisvõimalusi ja erialasid.
Ootame Teid õppima Narva Kutseõppekeskusesse, aitame Teil valida oma tee!

Pildigalerii

Ander Sile
Arendusosakond
Peaspetsialist
ander.sile@nvtc.ee 
5048393