Arhiiv 2010/11

Kutsevõistlused kokkadele ja teenindajatele

29.03.11

15.03 toimusid Kalda 9 õppeköögis kooli lahtised kutsevõistlused kokkadele ja teenindajatele.

Võistluste teema oli suupisted furšett lauale. Kokku osales 8 õpilast, iga võistleja valmistas neli erinevat liiki suupisteid ja igat suupistet 8 tükki. Teenindajad võistlesid nii individuaalaladel kui meeskonnana. Individuaalalad olid täpsus valamine, salvrätikute voltimine ja alkoholi pimetest. Meeskonna tööna kaeti furšettlaud. Üritusele olid kaasatud ka meie vilistlased Olga Akatõševa ja Olga Vassilevskaja.
Kokkadest saavutas I koha ülekaalukalt Nadežda Mussijenko, II ja III kohta jagasid EmiliaTetjorkina ning Nikolai Kahnevitš. Teenindajatest saavutas parima tulemuse Maria Kuznetsova, järgnesid Veronika Markova ja Artjom Pertsev.
Võistluste parimad saavad juba aprilli keskel ennast proovile panna vabariiklikel kokkade ja teenindajate konkursil „Nooruslik kevad 2011“, mis sel aastal toimub Kurssaare Ametikoolis.

24.märtsil toimus samas õppeklassis kondiitrite võistlus. Võistluste teema oli „Minu lemmik linn“ . Osalejaid oli nii teiselt kui kolmandalt kursuselt. Vilistlastest osales Tatjana Verguljanets hindaja rollis. Parima kondiitri tiitli saidTamara Moldon ning Anna Pavlova, II koha said Natalja Jevstafjeva ning Alexey Buchin, III koha said Alina Raud ning Olga Shevtsova.
Õpilaste juhendamisele ja võistluste korraldamisele aitasid kaasa kutseõpetajad Marina Šerjakova, Ljudmila Gavrilova, Alfia Farfutdinova ning Irina Burkina.

Palju õnne võistlejatele ja juhendajatele heade tulemuste eest!

Kelnerid

Kondiitrid

Suupisted

Tort