Arhiiv 2010/11

NVTC avalikud üritused märtsis 2011

01.04.11

Kevadisel koolivaheajal 21.03.-25.03. toimusid Narva Kutseõppekeskuse lahtiste uste päevad.

Narva üldhariduskoolide õpilased külastasid Narva Kutseõppekeskuse õppekorpuste Kalda 9 ja Kreenholmi 45, vaatlesid sellel ajal toimuvaid kutsevõistlusi ja võtsid osa meistriklassidest.

Kõige rohkem osalejaid oli kingituste pakkimise (50), arvuti alaste ja liivataignast küpsetistevalmistamise (12) meistriklassides. Arvuti alastes heli salvestamise(15) ja arvuti monteerimise (8) meistriklassides osalesid koolilapsed aktiivselt ja vaimustusega lahendasid püstitatud ülesandeid. Meistriklassi käigus selgus, et üks kooliõpilastest oskab hästi kitarri mängida. Tema esitlus sai kohe  lindistatud ja salvestatud; tulemuseks oli hea helilindistus. Uue ja moodsa tehnika valdkonna mehhatroonika erialaga tutvusid ja katsetasid mõned agregaate ja mehhanisme 3 õpilast. Plaatimistöid koos firma „Sakret“ spetsialistidega praktiseeris 9 õpilast.
 
Lahtiste uste päevade raames külastas meid 22.03.11 Rakvere Vene Gümnaasiumi  ligi 30 õpilast. Rakverest külalised vaatlesid keevitajate kutsevõistlust ja „NVTC äripäevad 2011“ kutsevõistlust , tutvusid Kalda korpuses toimuva metalltoodete näitusega, võtsid osa kingituste pakkimise meistriklassis. Nende jaoks oli korraldatud ekskursioon NVTC mõlemas õppekorpustes.
Oli väga meeldiv tunnustada, et kutsevõistlustel osalesid paljud meie vilistlased. Nüüd nad võistlesid oma eriala parima spetsialisti tiitli eest nii meie kooli praeguste õppijate kui ka teiste firmade töötajatega.
 
 
Nädalal 14.03.-18.03. toimusid Narva Kutseõppekeskuse infotunnid üldhariduskoolides ja meistriklassid Narva lasteaedades. 
 
NVTC meeskond külastas 11 kooli ja 17 lasteaeda.
Koolides meie õpilasesindus ja õppekorralduse spetsialist tutvustas NVTC koolielu, erialasid ja vastuvõtu tingimusi.
 
Meistriklassid lasteaedades olid tõesti põnevad nii lastele kui ka meie õpetajatele, kes esimene kord töötasid mudilastega!
Me saime mõnedest lasteaedadest väga positiivse tagasiside.
 
„Lastele ja pedagoogidele väga meeldis, üritus oli mänguline, emotsionaalne ja samas peetud , kasutati palju näitlikke vahendeid. Lapsed sai ettekujutuse mitmetest ametitest. Pärast üritust jätkus rühmaruumis elav arutelu ametitest , tööst ja õppimisest.“
Koolieelne Lasteasutus Ojake
 
„Lasteaed Väikevend tänab Narva Kutseõppekeskuse õpilasi meistriklassi korraldamise eest. Lapsed olid lõbus ja targa lehma tutvustavast presentatsioonist innustuses. Konkursid , mängud, kingitused tekitasid palju positiivseid emotsioone. Lapsed said teadmiseid esitatud erialadest.“
Lasteaed  Väikevend
 
Täname Narva Kutseõppekeskuse töötajaid ja õpilasi avalikke ürituste ettevalmistamise ja aktiivsuse eest!
 
Lahtiste uste päevad:

Lahtiste uste päevad

Lahtiste uste päevad

Lahtiste uste päevad

Lahtiste uste päevad

Lahtiste uste päevad

Lahtiste uste päevad

Lahtiste uste päevad

 
Meistriklassid lasteaedades:

Meistriklassid lasteaedades

Meistriklassid lasteaedades

Meistriklassid lasteaedades