Arhiiv 2010/11

Äripäevad 2011

12.04.11

Õpilased grupist 1KVE (väikeettevõtlus) osalesid ettevõtlusalastel kutsemeistrivõistlustel "Äripäevad 2011", mida korraldab Sihtasutus Innove koostöös Tartu Kutsehariduskeskusega mis toimusid 31.03 – 01.04.2011.a Tartu Kutsehariduskeskuses.

Võistlusel osales üle 10 meeskonna üle Eesti, sealhulgas Tallinna Majanduskoolist, Ida-Virumaa Kutsehariduskeskusest, Lääne-Viru Rakenduskõrgkoolist, Pärnust, Olustverest jne.
Võistlus toimus eesti keeles ning koosnes teooriatestist, turundusülesandest (turundusideed A le Coq energiajoogile Dynami:t) ning üllatusülesandest, milleks oli inglisekeelne probleemilahendusülesanne stressirohkest päevast ühes rahvarohkes spa-keskuses.

Teooriaülesannete valdkonnad, mida õpilased pidid lahendama, koosnesid küsimustest ettevõtluse, raamatupidamise, äriõiguse, organisatsioonijuhtimise ning turunduse kohta. Selleks on koostanud küsimusi kõik võistlustel osalevate koolide erialaõpetajad. Aega oli 45 minutit ning vastustega õigeaegseks valmissaamiseks pidi tiimitöö olema hea.

Presentatsioonil kiideti meie õpilaste põhjalikku turundusanalüüsi ning presentatsioon oli ise värvikas ning kaasakiskuv. 
Klienditeenindusülesandes ilmutas meie meeskond märkimisväärset näitlejaannet ning hiilgas viisakusega kliendi vastu, ehkki viimane oli üsna tõre. Reageeriti kiiresti.

Järgmisel päeval viidi meid ekskursioonile vanasse tuttavasse A le Coqi, Kroonpressi trükikotta ning Grüne Fee kasvuhoonetesse. Neist pakkusid elamuse kõik, võib-olla ehk enim trükikoda, kuhu lubati, võib vihjeks öelda, alati võtta suveks ka praktikante.

Meie õpilased said Tartus hea esinemispraktika, julgust suhelda eesti keelt rääkivate noortega, näha lähemalt teise kutseõppekeskuse igapäevaelu ning lihtsalt meeldiva võistlemiselamuse.

1KVE õpilased

Äripäevad 2011

Äripäevad 2011

Äripäevad 2011

Äripäevad 2011

Äripäevad 2011

Äripäevad 2011

Äripäevad 2011