Arhiiv 2010/11

Narva Kevadlaat 2011 läks edukalt

10.05.11

Narva Kutseõppekeskus viis Narva Linnavalitsuse toetusel 11. korda läbi kevadise suurürituse Narva Kevadlaat 2011.

Nüüdsest on laadal oma lehekülg internetis www.narvalaat.ee.

Laadaplatsil osales 134 kauplejat – enamjaolt olid kauplejad üle Eesti, külalisi oli ka Lätist ja Leedust. Laata külastas hinnanguliselt 3,5 – 4 tuhat külalist.
 
Laata valmistasid ette Narva Kutseõppekeskuse I kursuse turismi eriala õpilased Darja Ossaulenko, Marina Rõženkova ja Tatjana Soboleva.
 
Meelelahutust pakkusid päeva jooksul Narva linna loomekollektiivid, eriti populaarsed ja eredad olid lastekollektiivid, mis tõmbasid laada külalisi magnetina lava ette.
 
Laadal töötas päev läbi ka Narva Kutseõppekeskuse vastuvõtukomisjon, kes jagas informatsiooni laada külastajatele õppimis- ja koolitusvõimaluste kohta Narva Kutseõppekeskuses.
Huvilised said ülevaate meie mehhatroonikute ja automaatikute elukutsest läbi elava esitluse.Meistriklassidegaolid esindatud meie kooli telgis kodumajanduse ning äri- ja kaubanduse valdkond.
 
Päeva jooksul toimus laadal ka Eesti Barbecue Assotsiatsiooni poolt korraldatud liha- küpsetamisevõistlus„NarvaBarbecueBattle2011“. Kokku võttis võistlustest osa 5 meeskonda. Võistlus toimus neljas alavoorus. Meie kooli meeskond Barbecue Kolledž võitis 2 alavoorus ja saavutas samuti võistluste üldvõidu.
 
Päikseline ja soe ilm lisas positiivset meeleolu kõikidele laada külastajatele ja kauplejatele.
 
Ander Sile
Arendusosakonna
peaspetsialist
 
Narva Kevadlaat 2011