Arhiiv 2014/15

Pressiteade. Narva Kutseõppekeskus tunnustas koostööpartnereid.

30.10.14

Narva Kutseõppekeskus tunnustas selle aasta parimaid koostööpartnereid täiendõppe läbiviimisel.

Traditsioonilisele tänulõunale kooli õpperestorani kutsuti need ettevõtted ja välisõpetajad, kes 2014. aastal on olnud koolitussõbralikemad ja aidanud kooli täiendkoolituste läbiviimisel.

Kutseõppekeskuse direktori Riina Veidenbaumi sõnul ei ole koostööst sündivat väärtust võimalik üle hinnata ja iga aastaga püütakse selle kvaliteedi tõstmisel samm edasi astuda.

„Tunnustame oma töötajate koolitamist tähtsustavaid ettevõtteid ja professionaalseid välislektoreid ning tänu headele partneritele areneme pidevalt edasi,“ rääkis Riina Veidenbaum. „Partneritel on oluline roll meie õppekvaliteedi järjepidevas tõusmises, mis võimaldab meil tööturule suunata üha kõrgemalt kvalifitseeritud meistreid,” ütles Veidenbaum.

Tänavu pälvisid Narva Kutseõppekeskuse tänukirja ja meened Eesti Energia Õlitööstus AS, Fortaco Estonia OÜ, Eesti Energia Tehnoloogiatööstus AS, Metalliset Eesti AS. Samuti välisõpetajad Natalja Metelitsa, Juri Kornejev, Tamara Provotorova, Hillar Neiland.

Narva Kutseõppekeskus on Ida-Virumaa juhtiv kutseõppeasutus, kus saab õppida ligi 30 eriala 12 õppekavarühmast. Õpe toimub eesti ja vene keeles, põhi- ja keskhariduse baasil ning nii kooli- kui ka töökohapõhiselt.

Rohkem informatsiooni õppimisvõimalustest Narva Kutseõppekeskuses leiab kooli koduleheküljelt www.nvtc.ee.

Lisainformatsioon:

Riina Veidenbaum, Narva Kutseõppekeskuse direktor
Tel 52 63 688; riina.veidenbaum@nvtc.ee

Olga Grigorjeva, Narva Kutseõppekeskuse täiendusõppe osakonna peaspetsialist
Tel 52 613 18; olga.grigorjeva@nvtc.ee

Koostööpartnerid