Arhiiv 2014/15

Pressiteade. Kutseõppekeskuse tasuta kursused osutusid väga menukaks.

24.11.14

Narva Kutseõppekeskus pakub koostöös Euroopa sotsiaalfondi ning haridus- ja teadusministeeriumiga selle aasta lõpus täiskasvanutele 11 erialakursust.

Oktoobris alanud ja detsembris lõppevad kursused osutusid inimeste seas väga menukaks ning kohad täitusid kiiresti. Näiteks saab õppida kasutama projekteerimistarkvarasid, abikokaks, plaatimistöid ja pottsepaks.

Narva Kutseõppekeskuse täiendusõppe osakonna peaspetsialisti Olga Grigorjeva sõnul võimaldavad erialakursused end meistritel vajalike oskustega täiendada või töötutel tööturu vajadusi arvestades ümberõpet alustada.

“Kursuste lai spekter arvestab hästi kohalikke vajadusi ja usume, et neil osalevad tööotsijad saavad tõhusa tõuke leidmaks lähitulevikuks püsiv töökoht ning oma alal juba töötavad inimesed veelgi paremaks,” ütles Grigorjeva.

Kursused on osa haridus- ja teadusministeeriumi ning Euroopa sotsiaalfondi rahastatavast projektist “Täiskasvanute tööalane koolitus ja arendustegevused”.

Narva Kutseõppekeskus on Ida-Virumaa juhtiv kutseõppeasutus, kus saab õppida ligi 30 eriala 12 õppekavarühmast. Õpe toimub eesti ja vene keeles, põhi- ja keskhariduse baasil ning nii kooli- kui ka töökohapõhiselt.

Rohkem informatsiooni õppimisvõimalustest Narva Kutseõppekeskuses leiab kooli koduleheküljelt www.nvtc.ee.

Lisainformatsioon:
Olga Grigorjeva, täiendõppeosakonna peaspetsialist
Tel 52 613 18; olga.grigorjeva@nvtc.ee

Riina Veidenbaum, Narva Kutseõppekeskuse direktor
Tel 52 63 688; riina.veidenbaum@nvtc.ee