Arhiiv 2014/15

Pressiteade. Narva Kutseõppekeskus korraldab mälumängusarja.

27.11.14

Narva Kutseõppekeskus korraldab 14 -25-aastastele noortele virtuaalse mälumängusarja, mille võitja sõidab 2015. aasta mais vaatama Soome kutsemeistrivõistlusi.

Sari koosneb kuuest interneti teel läbitavast etapist, kus võistlejad saavad proovile panna elukutsete ja üldise silmaringi küsimustele vastates ka oma keeleoskuse, sest lisaks eesti- ja venekeelsetele küsimustele on ka ingliskeelseid pähkleid.

Esimene etapp teemapealkirjaga “Euroopa” toimub 1.-10. detsembrini, edaspidi saab aju ragistada infotehnoloogia, teeninduse, auto, ettevõtluse ja tehnika erialade küsimustega. Võistluse kodulehekülg asub aadressil quiz.nvtc.ee/quiz, kuhu tulevad ka eesti- ja venekeelsed juhendid.

Lisaks üldarvestuse parimatele on Narva Kutseõppekeskus auhinnad välja pannud iga etapi esikolmikule, samuti on võimalik võita loosiauhindu. Auhinnad tuleb lunastada kahe nädala jooksul pärast etapi lõppu Narva Kutseõppekeskusest isikuttõendava dokumendi alusel.

Soome kutsemeistrivõistlused “Taitaja” toimuvad 2015. aasta 5.-7. maini Turus ja on meie põhjanaabrite suurim ning silmapaistvaim kutsehariduse sündmus. Kavas on ligi 40 võistlusala, näidisalad ja värbamisüritused. Kokku oodatakse ligi 60 000 külastajat.

Narva Kutseõppekeskus on Ida-Virumaa juhtiv kutseõppeasutus, kus saab õppida ligi 30 eriala 12 õppekavarühmast. Õpe toimub eesti ja vene keeles, põhi- ja keskhariduse baasil ning nii kooli- kui ka töökohapõhiselt.

Rohkem informatsiooni õppimisvõimalustest Narva Kutseõppekeskuses leiab kooli koduleheküljelt www.nvtc.ee.

Lisainformatsioon:

Kalle Kolberg, Narva Kutseõppekeskuse IT peaspetsialist
Tel 50 70 517; kalle.kolberg@nvtc..ee

Riina Veidenbaum, Narva Kutseõppekeskuse direktor
Tel 52 63 688; riina.veidenbaum@nvtc.ee